Techspeed | Kontakt

Kontakt

Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.

Siedziba firmy:
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
NIP: 954-267-61-06

Biuro i magazyn:
Stawowa 4
41-214 Sosnowiec

tel. +48 32 363 66 00
fax. +48 32 720 20 94
info@techspeed.pl

Osoby kontaktowe

Aleksandra Bendkowska

Manager sprzedaży
+48 693 661 206
a.bendkowska@techspeed.pl

Jacek Ponczek

Inżynier sprzedaży i serwisu
+48 665 999 920
j.ponczek@techspeed.pl

Marcin Chałubiec

Technolog ds. systemów dozowania
+48 695 632 320
m.chalubiec@techspeed.pl

Adam Bendkowski

Wspólnik – Sprzedaż
+48 695 330 363
a.bendkowski@techspeed.pl

Aleksandra Ptak

Obsługa klienta
+48 695 622 262
a.ptak@techspeed.pl

Magdalena Rokus

Obsługa klienta
+48 32 363 66 07
m.rokus@techspeed.pl

Izabela Sobala

Obsługa klienta
+48 609 980 963
i.sobala@techspeed.pl

Jolanta Plewnia

Główna księgowa
+48 606 930 445
j.plewnia@techspeed.pl

Arkadiusz Mazur

Wspólnik – Serwis
+48 695 330 364
a.mazur@techspeed.pl

Marcin Skolasiński

Serwis
+48 783 777 735
m.skolasinski@techspeed.pl

Joanna Janus

Manager operacyjny
+48 783 777 742
j.janus@techspeed.pl

Marcin Ryczan

Design i marketing
+48 783 777 736
m.ryczan@techspeed.pl

Formularz kontaktowy
Podaj swoje dane oraz napisz jakich informacji poszukujesz,
a skontaktujemy się i odpowiemy na wszelkie pytania.




Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

TechSpeed na mapie

TELEFON: +48 32 363 66 00
Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.
Biuro i magazyn:
Stawowa 4
41-214 Sosnowiec
Siedziba firmy:
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
+48 32 363 66 00