Nowość! Ręczne urządzenie bandażujące.

19
Czerwiec
2015

KTHB_2Firma Kabatec GmbH zaprojektowała przenośne, ręczne urządzenie do bandażowania wiązek kablowych. Idealnie nadaje się ono do bandażowania wiązek na tablicach i stołach montażowych. Pozycjonowana głowica bandażująca zapewnia łatwe wprowadzanie urządzenia na wiązkę, a mechanizm automatycznego podawania taśmy klejącej dodatkowo ułatwia pracę. Wibracje powstające podczas pracy redukowane są poprzez system samo-wyważania urządzenia.

Posiada ono system łatwego i wygodnego prowadzenia po bandażowanej wiązce oraz mechanizm centrowania, co daje swobodę pracy nawet przy pochyleniu urządzenia pod kątem w stosunku do wiązki. Funkcje te bardzo usprawniają pracę i posługiwanie się urządzeniem. W przypadku izolowania i bandażowania wiązek na tablicach montażowych zalecane jest zawieszenie urządzenia na balanserze, co znacznie odciąża operatora i dodatkowo ułatwia pracę.

Urządzenie to umożliwia używanie taśm klejących materiałowych oraz PVC na tak zwanych małych rolkach o średnicy wewnętrznej 1,5 cala.

Widzisz zastosowanie dla tej technologii w swojej produkcji?
Napisz do nas a zorganizujemy prezentację w Twojej firmie!

 

TELEFON: +48 32 363 66 00
Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.
Biuro i magazyn:
Stawowa 4
41-214 Sosnowiec
Siedziba firmy:
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
+48 32 363 66 00