Automatyzacja produkcji i maszyny specjalne

Rok 2016 zaowocował stworzeniem nowego działu naszej firmy. Obecnie poza rozwiązaniami standardowymi produkowanymi przez naszych wieloletnich dostawców konstruujemy i budujemy urządzenia i maszyny specjalne dla aplikacji związanych z obróbką kabli.

Znajomość specyfiki świata produkcyjnego, wiedza odnośnie znaczenia wysokiej jakości i powtarzalności produkcji, niezawodności stosowanych maszyn, a także konieczności optymalizacji procesów produkcyjnych daje nam właściwe spojrzenie na potrzeby dzisiejszego rynku.

Bliska współpraca z klientem na każdym etapie działania, od momentu opracowywania koncepcji, poprzez przygotowywanie projektu po jego realizację i wdrożenie, jest gwarancją dostarczania właściwie dobranych do specyficznych potrzeb i wymogów rozwiązań. Indywidualne podejście do każdego projektu powoduje, że dostarczane produkty spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania.

Nasz zespół konstruktorów i automatyków posiada bogate i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu może sprostać nawet najbardziej ambitnym i wymagającym zadaniom.

 

 

 

 

Automatyzacja produkcji i maszyny specjalne ts e 4

Oferta

Nasza oferta koncentruje się na rozwiązaniach dedykowanych dla zadań powiązanych z obróbką kabli. Dostarczamy urządzenia i maszyny dla zadań przy realizacji, których standardowe maszyny nie mogą być zastosowane lub są niedostępne. Zakres oraz poziom automatyzacji jest dobierany do możliwości procesu oraz sprecyzowanych potrzeb odbiorcy. Może zaproponować przyrządy manualne, urządzenia półautomatyczne bądź w pełni automatyczne systemy i maszyny.

Przykładowe realizacje:

– stacja bandażowania miejscowego,
– stacje i systemy obkurczania na podczerwień,
– system nakładania uszczelek typu Oring na wtyczki,
– stanowisko do zagniatania pustych kontaktów,
– maszyna do nakładania uszczelek typu Oring wchodząca w skład linii produkcji rur PVC.

 

 

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00