OES Technologies Inc. Powrót

Kanadyjska firma OES Technologies produkuje urządzeń do bieżącego monitorowania i inspekcji procesu zagniatania. Oferowane urządzenia analizują aktualny proces i wyłapują błędy już w trakcie jego realizacji. Taka forma kontroli ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości i powtarzalności produkcji, a także redukcję ilość wadliwych sztuk.

Kontrolery OES mogą być w łatwy i szybki sposób montowane na prasach zagniatających różnych producentów. OES poza kontrolerami siły zagniatania posiada w swojej ofercie także urządzenia do weryfikacji jakości i pozycji odizolowania oraz nakładania uszczelek Seal oraz przyrząd do kalibracji pras.

Produkty OES Technologies są sprzedawane i wspierane globalnie poprzez istniejącą sieć niezależnych dystrybutorów w ponad 12 krajach z 2 biurami wsparcia OES w Teksasie i Szanghaju.

Pasja i umiejętność rozwiązywania problemów i dostarczania rozwiązań technologicznych dla produkcji to podstawa sukcesu i zadowolenia klientów.

Firma stawia na ciągły wzrost, skupiając się na rozwoju technologicznym i podstaw teoretycznych w obsługiwanych procesach.

Zobacz wszystkie urządzenia producenta

Wybrane urządzenia producenta

 • OES CFM4103/4203
  Zuverlässiger, robuster Crimpkraftmonitor
 • OES CFM 5100/5200
  Hochleistungs-Crimpkraftüberwachung mit 100% Rückverfolgbarkeit
 • OES WireScan
  Inspektionseinheit zur Überprüfung der Positionierung vom Draht, Abisolierung und Dichtung
 • OES CFM1000
  Kostengünstiger, robuster Crimpkraftmonitor

EMAIL: info@techspeed.pl
TELEFON: +48 32 363 66 00
Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.
Büro & Werkstatt
Stawowa 4
41-214 Sosnowiec
Poland
Hauptquartier
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00