Intra Motion – modułowe systemy transportowe

23
maj
2017

Intra Motion – modułowe systemy transportowe cosmetics industry gripper chainRozbudowując ofertę naszego działu automatyzacji produkcji nawiązaliśmy współpracę z firmą IntraMotion, producentem modułowych systemów transportu wewnątrzzakładowego.

IntraMotion to firma z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji modułowych przenośników łańcuchowych. Proponowane rozwiązania spełniają najwyższe oczekiwania w zakresie jakości, wydajności, jak również łatwości konfigurowania i przezbrajania.

Oferowane moduły transportowe umożliwiają budowę zarówno prostych jak i skomplikowanych przenośników łańcuchowych. Dostępne są rozwiązania dla transportu liniowego, systemów kumulacji produktów, ich podnoszenia i opuszczania, czy automatycznego rozdzielania. Znaczną zaletą modułowej budowy jest możliwość dowolnej konfiguracji i wykonywania dostosowań czy zmian w posiadanej linii przenośnikowej. Systemy IntraMotion charakteryzują się wysoką wydajnością, co w procesie użytkowania oznacza zmniejszenie kosztów utrzymania i obsługi całej linii. Dowolna możliwość konfiguracji systemu gwarantuje racjonalne przemieszczanie towarów z uwzględnieniem wysokich wymogów odnośnie szybkości i bezpieczeństwa. Szeroka gama komponentów pozwala na przemieszczanie przeróżnych produktów. Atrakcyjna cena, a także krótki czas realizacji to kolejne atuty systemów IntraMotion.

Konfigurator on-line dostępny na stronie internetowej producenta to narzędzie, dzięki któremu dotychczas czasochłonny i skomplikowany proces projektowania przenośników został całkowicie uproszczony. Intra Motion – modułowe systemy transportowe intramotion hallenlayoutPozwala on na samodzielną budowę systemu transportowego z wykorzystaniem dostępnych elementów oraz szybkie uzyskanie informacji o cenie i czasie realizacji. Tworzenie własnego przenośnika jest teraz niezwykle proste.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy IntraMotion oraz skorzystania z konfiguratora on-line. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

 

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00