Archive

 1. Ramatech Systems AG

  Możliwość komentowania Ramatech Systems AG została wyłączona

  Ramatech Systems jest jednym z wiodących producentów maszyn i rozwiązań automatyki do obsługi i obróbki kabli. Nie skupia się tylko pojedynczych maszynach, ale tworzy także kompletne rozwiązania do wszystkiego, co jest związane z podawaniem, magazynowaniem, przewijaniem, zwijaniem, przycinaniem i odizolowywaniem kabli. Grono klientów Ramatech obejmuje firmy z wielu różnych branż, między innymi: przemysł elektryczny, dostawców motoryzacyjnych, producentów kabli, fabryki kabli, przemysł kolejowy, logistykę i wiele innych.

  Oferowane kompleksowe systemy są rozwiązaniami „szytymi na miarę” dla różnych zastosowań. Oprócz kabli można dostosowywać maszyny Ramatech również do innych produktów takich jak węże, profile gumowe, liny czy inne materiały.

  Wszystkie maszyny do obróbki i przenoszenia kabli są zaprojektowane tak, aby można je było łączyć w całe linie produkcyjne. Można wybierać z całego portfolio produktów firmy Ramatech i powiązanej Grupy Metzner.

 2. ARC

  Możliwość komentowania ARC została wyłączona

  ARC logoZałożona w 1988 roku jako jednostka badawcza sportów motorowych, ARC wyspecjalizowała się w mechanice wiązania w 1989 roku i dołączyła do wybranej grupy producentów maszyn do wiązania.

  Pasjonując się mechaniką, projektują, produkują i sprzedają standardowe lub niestandardowe maszyny we Francji i w ponad 40 krajach, aby sprostać bardzo zróżnicowanym wymaganiom. Niezawodność maszyn ARC jest widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie na co dzień pracuje ponad 10 000 maszyn firmy ARC. Produkty te charakteryzują się łatwością i bezpieczeństwem obsługi oraz niezrównaną niezawodnością.

 3. CeraCon GmbH

  Możliwość komentowania CeraCon GmbH została wyłączona

  Logo CeraConNiemiecka firma zajmująca się inżynierią mechaniczną CeraCon GmbH została założona w 2000 roku i ma swoją główną siedzibę w Weikersheim/Baden-Württemberg. Obecnie CeraCon zatrudnia około 200 pracowników w Niemczech i za granicą.

  Podstawowym przedmiotem działalności CeraCon jest sprzedaż, projektowanie i produkcja maszyn.
  Dział „Systemy uszczelniające” jest odpowiedzialny za przetwarzanie i nakładanie uszczelek piankowych bezpośrednio na uszczelniane elementy, a także za opracowywanie i produkcję odpowiednich klejów i mas uszczelniających.
  Dział „Systemy termiczne” obejmuje obróbkę cieplną komponentów i buforowanie w układach poziomym lub pionowym.
  Branże docelowe firmy to sektor motoryzacyjny,  przemysł elektryczny i elektroniczny oraz sektor AGD.

 4. KM Corporate

  Możliwość komentowania KM Corporate została wyłączona

  KM Corporate logo

  KM Corporate, bardziej znane na rynku jako KMI, jest włoskim producentem maszyn i urządzeń do obróbki kabli.

  Od powstania w 1988 roku firma nieustannie rozwija swoje produkty oraz zaplecze technologiczne. Skupia się na stworzenia nowatorskich produktów spełniających kryteria niezawodności, elastyczności i prostoty. Są to cechy niezbędne do przystosowania produktów do potrzeb branży i oczekiwań najbardziej wymagających klientów różnych sektorów: motoryzacyjnego, urządzeń i elektroniki. Motywem przewodnim działań firmy jest stawianie czoła każdemu wyzwaniu, poszukiwanie innowacyjnych i wydajnych rozwiązań.

  W ofercie firmy znajdują się pełne automaty obróbcze, prasy zagniatające, aplikatory, urządzenia wspomagające produkcję przewodów i wiązek kablowych, a także automaty do produkcji złączy IDC.

 5. Musashi Engineering, Inc.

  Możliwość komentowania Musashi Engineering, Inc. została wyłączona

  Producenci logoMusashi Engineering, Inc. jest japońską firmą o wieloletniej tradycji. Od samego początku powstania firmy położono nacisk na stały i dynamiczny rozwój w zakresie precyzyjnego dozowania i odmierzania. Musashi reaguje na potrzeby w tej dziedzinie z różnymi rodzajami dozowania. Dostarczając różnorakie systemy złożone z wymiennych elementów, bądź tworzy kompleksowe rozwiązania w zakresie dozowania.

  W ofercie firmy znajdują się precyzyjne dozowniki (powietrzne, bezkontaktowe, mechaniczne), roboty dozujące, maszyny dozujące i specjalistyczne rozwiązania kompleksowe. Uzupełnieniem tej oferty jest szeroki zakres akcesoriów, strzykawek, igieł i końcówek dozujących.

 6. OES Technologies Inc.

  Możliwość komentowania OES Technologies Inc. została wyłączona

  Producenci oes

  Kanadyjska firma OES Technologies produkuje urządzeń do bieżącego monitorowania i inspekcji procesu zagniatania. Oferowane urządzenia analizują aktualny proces i wyłapują błędy już w trakcie jego realizacji. Taka forma kontroli ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości i powtarzalności produkcji, a także redukcję ilość wadliwych sztuk.

  Kontrolery OES mogą być w łatwy i szybki sposób montowane na prasach zagniatających różnych producentów. OES poza kontrolerami siły zagniatania posiada w swojej ofercie także urządzenia do weryfikacji jakości i pozycji odizolowania oraz nakładania uszczelek Seal oraz przyrząd do kalibracji pras.

  Produkty OES Technologies są sprzedawane i wspierane globalnie poprzez istniejącą sieć niezależnych dystrybutorów w ponad 12 krajach z 2 biurami wsparcia OES w Teksasie i Szanghaju.

  Pasja i umiejętność rozwiązywania problemów i dostarczania rozwiązań technologicznych dla produkcji to podstawa sukcesu i zadowolenia klientów.

  Firma stawia na ciągły wzrost, skupiając się na rozwoju technologicznym i podstaw teoretycznych w obsługiwanych procesach.

 7. Techspeed Bendkowski, Mazur sp. j.

  Możliwość komentowania Techspeed Bendkowski, Mazur sp. j. została wyłączona

  Producenci Techspeed logo RGB standardTechspeed to firma, która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia dwóch fachowców w branży obróbki kabli. Rozpoczynając swoją działalność współpracowali z kilkoma producentami maszyn i urządzeń do obróbki kabli i wiązek kablowych. Z biegiem lat oferta firmy rozrastała się, aż do momentu, kiedy zdecydowano na stworzenie własnych maszyn i urządzeń. W ścisłej współpracy z dostawcami na bieżąco poszukiwane są nowe, lepsze rozwiązania techniczne dla realizowanych i ciągle zmieniających się zadań produkcyjnych.

  Dlatego powstały maszyny i urządzenia PT, TM i BM. Dodatkowo projektowane są unikalne maszyny i rozwiązania automatyzacyjne w zakresie produkcji związanej z obróbką kabli. Te automaty jak też i seryjne urządzenia gwarantują wysoką jakość, dają gwarancję niezawodności, przemyślany design i łatwość użytkowania w przystępnej cenie.

 8. Metzner Maschinenbau GmbH

  Możliwość komentowania Metzner Maschinenbau GmbH została wyłączona

  logo_metznerZałożona w 1980 roku, jest średniej wielkości firmą, aktywną na rynku międzynarodowym. Jako doświadczony producent, Metzner oferuje pełną gamę produktów. Urządzenia do cięcia, automaty do specjalnych zadań, indywidualne rozwiązania charakteryzują się innowacyjnym podejściem i rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb klienta.
  Metzner jest pionierem w dziedzinie obróbki kabli wysokonapięciowych do aut elektrycznych. Współpracuje z potentatem branży E-Mobilty firmą Tesla dostarczając rozwiązania do obróbki przewodów przygotowujących je do etapu zagniatania. Oferuje również pełną gamę produktów w zakresie obróbki kabli do cięcia przewodów okrągłych i płaskich. Wykorzystując własne opatentowane rozwiązania, jest również wiodącym producentem w dziedzinie przetwarzania rur karbowanych, z gwarancją cięcia na karbie, co zapobiega uszkadzaniu przewodów.

  Firma Metzner wykonuje również specjalne linie produkcyjne – nowością są linie dedykowaną do sygnałowych skrętek wielożyłowych i przewodów wysokonapięciowych.
  Wielkim powodzeniem cieszy się również system Triathlon, optymalizacja i zwiększenie wydajności produkcji przewodów do szaf sterowniczych – znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu roboczym.

  W ofercie Metzner znajdują się:
  • urządzenia do przewodów trudnych w obróbce
  • maszyny do cięcia i odizolowywania kabli wielożyłowych
  • specjalne linie produkcyjne i dedykowane systemy optymalizujące produkcję

  Cechy wyróżniające maszyny producenta to:
  • pierwsze na świecie automaty do obróbki kabli wysokonapięciowych
  • obróbka przewodów w zakresie od 0,5 – 240mm2
  • specjalne dedykowane linie produkcyjne optymalizujące produkcję – np.: znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu produkcyjnym.

   

 9. C-tec Cable technologies GmbH & Co.KG

  Możliwość komentowania C-tec Cable technologies GmbH & Co.KG została wyłączona

  Powstała w 2002 roku niemiecka firma C-tec specjalizuje się w produkcji urządzeń i oprogramowania do badania jakości połączeń zgrzewanych i zagniatanych. Założeniem firmy jest dostarczanie rozwiązań, które gwarantują wysoką jakość i optymalizację tych procesów. Ten niemiecki producent ma w swojej ofercie urządzenia do badania pras, pulltestery oraz laboratoria mikro-graficzne, które umożliwiają pełną, zautomatyzowaną kontrolę nad procesem CRIMPowania. Zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinach konstruowania i projektowania, wspierany przez programistów i elektroników, gwarantują idealne dopasowanie produktów C-tec do wymagań klientów.

 10. SM Contact

  Możliwość komentowania SM Contact została wyłączona

  Producenci smcontactFirma SM Contact od momentu powstania w 1986r. specjalizuje się w połączeniach zagniatanych. Tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań spełniających specyficzne wymagania sprawia, że połączenia typu Splice znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie niemożliwe jest zastosowanie standardowych metod łączenia komponentów. Połączenia te stanowią alternatywę dla zgrzewania, lutowania czy spawania. Proces zagniatania jest szybki a otrzymane połączenie odporne na zginanie czy wibracje i dodatkowo idealnie nadaje się do zastosowania w przypadku miniaturowych komponentów. Systemy kontrolne stosowane w produkowanych maszynach gwarantują najwyższą jakość zagniecenia.

 11. Branson Ultrasonics

  Możliwość komentowania Branson Ultrasonics została wyłączona

  logo bransonKorporacja Branson Ultrasonics będąca częścią koncernu Emerson Industrial Automation jest światowym liderem w ultradźwiękowym łączeniu metali nieżelaznych, takich jak: aluminium, miedź, mosiądz i inne. Branson jest pionierem rozwoju wysokiej jakości zgrzewarek dla szerokiego zakresu aplikacji. Wiele lat doświadczeń dało firmie bogatą wiedzę na temat metod
  i możliwości zgrzewania. Rozwiązania Branson znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, jak np. fotowoltaiczny, medyczny, motoryzacyjny, bateryjny, chłodniczy, elektryczny, maszynowy i wiele innych.

  Branson Ultrasonics oferuje:
  – ultradźwiękowe systemy zgrzewania o różnej częstotliwości,
  – zgrzewarki do łączenia metalu z metalem,
  – systemy zgrzewania rurek,
  – systemy liniowe do ciągłego zgrzewania folii aluminiowej lub miedzianej,
  – zgrzewarki do kompaktowania kabli.

 12. Wezag GmbH (dawniej WDT ToolTech AG)

  Możliwość komentowania Wezag GmbH (dawniej WDT ToolTech AG) została wyłączona

  WEZAG logo

  Wezag GmbH (dawniej WDT ToolTech AG) jest wiodącym producentem kompletnych rozwiązań w zakresie zagniatania. Firma produkuje prasy zagniatające oraz ręczne narzędzia zagniatające dla kontaktów luzem. Priorytetem dla WDT jest niezmiennie wysoka jakość i niezawodność. Precyzyjne części produkowane są na nowoczesnych centrach obróbczych z zastosowaniem najnowszych technologii. Stosowana strategia kładzie nacisk
  na zapobieganie i eliminowanie błędów produkcyjnych gwarantując tym samym produkt końcowy o znakomitej jakości. Wcześniej we współpracy z WEZAG GmbH firma WDT na bieżąco unowocześnia i rozwijała swoje produkty. Nie unikając wyzwań stale poszukuje nowych, lepszych rozwiązań technicznych. Kreatywność i elastyczność umożliwiają tworzenie prototypowych urządzeń spełniających specyficzne wymagania.

  Wezag GmbH oferuje:
  – ręczne narzędzia zagniatające do kontaktów luzem,
  – stołowe – elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne prasy o różnej sile zagniatania dla kontaktów podawanych luzem,
  – urządzenia do obróbki kabli.

 13. Ulmer GmbH

  Możliwość komentowania Ulmer GmbH została wyłączona

  logo UlmerOd 1981r. firma Ulmer GmbH dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie cięcia różnych materiałów oraz systemy ich rozwijania, podawania czy odbierania z maszyn obróbczych. Maszyny Ulmer charakteryzują się niezmiennie wysoką jakością oraz niezawodnością. W zakresie ekonomicznej i elastycznej obróbki kabli czy materiałów plastikowych jak np. rury karbowane firma jest liderem rynku i wysokiej klasy specjalistą dostarczającym swoje produkty do branży lotniczej, aeronautycznej, medycznej, motoryzacyjnej oraz przemysłu plastikowego.

  Ulmer GmbH produkuje:
  – urządzenia do cięcia kabli i innych materiałów,
  – maszyny do cięcia węży karbowanych,
  – urządzenia doprowadzające, ciągniki i rozwijarki, układarki i zwijarki,
  – znakowarki folią na gorąco.

 14. Strunk Connect GmbH & Co. KG

  Możliwość komentowania Strunk Connect GmbH & Co. KG została wyłączona

  Producenci strunkFirma Strunk rozpoczęła swą działalność od produkcji kontrolerów i systemów monitorowania
  dla technologii zgrzewania oporowego. Od 1986r. firma specjalizuje się w rozwoju i produkcji systemów zgrzewania metali nieżelaznych dla branży wiązek kablowych. Strunk jest renomowanym partnerem dla przemysłu medycznego, motoryzacyjnego, elektrycznego i solarnego. Firma poszukuje i oferuje rozwiązania specjalnej oraz zajmuje się automatyzacją procesów. Zespół Strunk projektuje i produkuje kompletne rozwiązania bazując na zgromadzonym wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy technicznej i technologicznej.

 15. Scheugenpflug AG

  Możliwość komentowania Scheugenpflug AG została wyłączona

  logo scheugenpflugScheugenpflug AG jest producentem innowacyjnych, zautomatyzowanych rozwiązania w obszarze technologii dozowania dla przemysłu elektrycznego i elektronicznego. Wysoka jakość oraz minimalizacja kosztów to obszary, na które kładziony jest ogromny nacisk. Zadania związane z dozowaniem traktowane są jako składowa część cyklu produkcyjnego, systemy Scheugenpflug są projektowane z myślą o integracji z zadaniami je poprzedzającymi oraz następującymi po nich. W rezultacie powstaje perfekcyjnie zsynchronizowany łańcuch produkcyjny ze skoordynowanym systemem jakości.

  Scheugenpflug AG oferuje:
  – wysoce precyzyjne głowice dozujące,
  – stacje przygotowania i podawania materiału,
  – systemy do produkcji i dozowania pod ciśnieniem atmosferycznym,
  – systemy do produkcji i dozowania w warunkach próżni.

 16. Samec Macchine s.r.l.

  Możliwość komentowania Samec Macchine s.r.l. została wyłączona

  logo samecFirma Samec Macchine s.r.l. została założona w 1990r. przez osoby posiadające bogate doświadczenie na polu mechaniki precyzyjnej. W krótkim czasie produkty Samec zyskały uznanie na rynku włoskim co skłoniło firmę do otwarcia się na sprzedaż międzynarodową. Oferowane rozwiązania do obróbki kabli wielożyłowych pozwalającymi na wykonanie operacji ściągania opony zewnętrznej i odizolowywanie żył wewnętrznych na różnego typu kablach bez wymiany noży jest ogromnym atutem maszyn Samec i wyróżnia je na rynku.

  Samec Macchine s.r.l. oferuje:
  – urządzenia do cięcia kabli i innych materiałów,
  – maszyny do cięcia i odizolowywania kabli umożliwiające precyzyjną obróbkę żył wewnętrznych kabli wielożyłowych,
  – rozwijarki, ciągniki, układarki i zwijarki kabli,
  – wtryskarki niskociśnieniowe.

 17. R+K Loepfe AG

  Możliwość komentowania R+K Loepfe AG została wyłączona

  logo loepfeFirma R+K Loepfe AG od początku istnienia koncentruje swoje działania wokół procesu oznaczania kabli
  i innych materiałów metodą znakowania folią na gorąco z wykorzystaniem folii i kół znakujących. Posiadając bogatą wiedzę techniczną w tym temacie i wieloletnie doświadczenie Loepfe zyskało pozycję kompetentnego i rzetelnego partnera oferującego szeroki zakres urządzeń znakujących, od znakowarek ręcznych po stołowe i termotransferowe.

  R+K Loepfe AG produkuje:
  – ręczne i stołowe urządzenia do oznaczania kabli i innych materiałów metodą znakowania folią na gorąco,
  – znakowarki termotransferowe.

 18. Pro.eff GmbH

  Możliwość komentowania Pro.eff GmbH została wyłączona

  logo proefFirma Pro.eff GmbH projektuje i produkuje maszyny oraz urządzenia do konfekcji kabli dla przemysłu samochodowego i jego poddostawców oraz przemysłu AGD. Rozwiązania specjalne znajdują swoich odbiorców także w pozostałych gałęziach branży obróbki kabli. Pro.eff kładzie nacisk na technikę automatyzacji instalacji produkcyjnych. W tym obszarze firma jest prawdziwym specjalistą i doskonale radzi sobie z przemyślanym spełnianiem specyficznych wymogów związanych z automatyzacją procesów montażowych lub produkcyjnych.

  Pro.eff GmbH produkuje:
  – stołowe i stacjonarne, programowalne skręcarki kabli,
  – ręczne, przenośne oraz stołowe urządzenia do montażu tulei gumowych,
  – urządzenie do frezowania izolacji zewnętrznej kabli,
  – urządzenie do nakładania rozciętych węży karbowanych
  – rozwiązania specjalne.

 19. OptiMel Schmelzgußtechnik GmbH

  Możliwość komentowania OptiMel Schmelzgußtechnik GmbH została wyłączona

  Producenci Optimel Logo 2019 rgbFirma OptiMel Schmelzguβtechnik GmbH powstał w 1995r. jako spółka zależna Henkel KGaA. W 2002r. uzyskała niezależność i od tego czasu pozostaje wiodącym producentem systemów wtryskiwania niskociśnieniowego działających w technologii hotmelt moulding. OptiMel oferuje szeroki wachlarz standardowych produktów oraz systemy specjalne dopasowane do indywidualnych wymagań.

  Systemy obtrysku niskociśnieniowego OptiMel montowane są na całym świecie. Firma eksportuje około 60% produkcji, dysponuje międzynarodowym doświadczeniem niezbędnym do realizacji ambitnych projektów technicznych związanych z zatapianiem elektroniki czy sensorów w tworzywie termoplastycznym.

  OptiMel Schmelzguβtechnik GmbH oferuje:
  – ręczny pistolet wtryskowy ze zintegrowanym zbiornikiem topiącym,
  – stołowe i stacjonarne wtryskarki niskociśnieniowa z ręcznym lub pneumatycznym systemem zamykania formy dla produkcji małoseryjnej, seryjnej i masowej.

 20. Mecal s.r.l.

  Możliwość komentowania Mecal s.r.l. została wyłączona

  logo mecalZałożona w 1976 r. firma Mecal s.r.l. od samego początku istnienia stawiała sobie za cel dostarczanie na rynek wiązek kablowych najwyższej jakości urządzeń zagniatających. W okresie krótszym niż 30 lat Mecal osiągnął pozycję czołowego producenta narzędzi i pras zagniatających. Stale udoskonalając swoje produkty utrzymuje ją do dziś będąc renomowanym partnerem dla zadań związanych z zagniataniem. Maszyny Mecal są szeroko wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, komunikacyjnej, informatycznej i wszędzie tam gdzie wymagane
  są połączenia spełniające najwyższe standardy.

  Wysoce wykwalifikowany personel firmy, nowoczesna i racjonalna struktura produkcyjna, a także nieprzerwane inwestowanie w nowe technologie pozwala na utrzymanie jakości na niezmiennie wysokim poziomie. Wszystkie komponenty i części produkowane są w zakładzie Mecal, co wpływa
  na możliwość pełnej kontroli każdego kroku produkcyjnego i utrzymanie konkurencyjnego poziomu cenowego.

  Mecal s.r.l. produkuje:
  – szeroki zakres narzędzi zagniatających mogących być wyposażone w mechaniczny bądź pneumatyczny system podawania kontaktów, oferta obejmuje zarówno narzędzia do zagniatania kontaktów podawanych ze szpuli jak i luzem oraz narzędzia zagniatające w technologii Splice, do złączy IDC i inne,
  – gamę pras o różnej sile zagniatania mogących współpracować z jednostkami odizolowującymi jak również w pełni programowalne prasy typu stripper-crimper,
  – linię pras do zagniatania złączy FAKRA.

 21. Feintechnik R.Rittmeyer GmbH

  Możliwość komentowania Feintechnik R.Rittmeyer GmbH została wyłączona

  logo rittmeyerFirma Feintechnik R.Rittmeyer GmbH powstała w 1966r. Do głównych obszarów działalności należy projektowanie i budowanie maszyn do obróbki kabli. Oferowane urządzenia pozwalają na ściąganie opony zewnętrznej kabli oraz odizolowywanie poszczególnych żył wewnętrznych. Firma zajmuje się także produkcją urządzeń do odizolowywania kabli koncentrycznych, które gwarantują najwyższą precyzję. Rittmeyer, jak jedyna firma na rynku posiada w swoim asortymencie rozwiązania do obróbki kabli dla pojazdów hybrydowych.

  Feintechnik R.Rittmeyer GmbH produkuje:
  – manualny przyrząd do wycinania ekranu z kabli wielowarstwowych i ekranowanych,
  – gamę półautomatycznych urządzeń do odizolowywania,
  – serię programowalnych urządzeń do odizolowywania kabli koncentrycznych i ekranowanych,
  – urządzenie do odizolowywania i skręcania miedzi,
  – urządzenia do ściągania opony zewnętrznej kabli,
  – znakowarki folią na gorąco.

 22. Erich Baumeister GmbH

  Możliwość komentowania Erich Baumeister GmbH została wyłączona

  logo baumeisterFirma Erich Baumeister GmbH powstała w 1964r. Baumeister specjalizuje się w produkcji wiązarek sznurkowych działając tym samym w niszy rynkowej. Jedynie kilka firm na całym świecie produkuje tego typu maszyny wiążące. Oferowane wiązarki idealnie nadają się do wiązania przeróżnych produktów, od warzyw i ciętych kwiatów po zwoje kabli i wiele innych artykułów. Asortyment firmy obejmuje także urządzenie służące do przewiązywania etykiet reklamowych.

  Aktualnie Erich Baumeister GmbH nie produkuje już własnych maszyn do wiązania.
  Na bieżąco dostarcza materiałów eksploatacyjnych do wiązania oraz części zamienne do wcześniej produkowanych maszyn.

 23. Böwe Elektrik GmbH

  Możliwość komentowania Böwe Elektrik GmbH została wyłączona

  logo boweFirma Böwe Elektrik GmbH została założona w 1990r. Wyzwanie dla zespołu konstruktorów firmy stanowiła maszynowa obróbka ekranu w kablach wielowarstwowych. Od 2005r. Böwe z sukcesem projektuje i produkuje specjalistyczne urządzenia pozwalające na wykonywanie takich operacji jak: wycinanie, rozczesywanie czy skręcanie ekranu. Urządzenia te gwarantują znaczne skrócenie czasów obróbczych, w porównaniu do operacji manualnych czasy te zostały zredukowane o połowę. Procesy są bezpieczne i nie narażają żył wewnętrznych na uszkodzenie.

  Böwe Elektrik GmbH produkuje:
  – urządzenia do wycinania ekranu,
  – urządzenia do rozczesywania ekranu,
  – skręcarki ekranu,
  – skręcarki kabli.


EMAIL: info@techspeed.pl
TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00