Laser Wire Solutions Ltd Powrót

Laser Wire Solutions Ltd lwsLaser Wire Solutions to brytyjska firma założona w 2004 roku. Od początku działalności skupia się na projektowaniu i produkcji laserowych urządzeń do precyzyjnego usuwania izolacji z zaawansowanych technologicznie kabli i przewodów. Posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, co czyni ją cenionym partnerem dla firm z różnych sektorów przemysłu.

Systemy odizolowywania laserowego Laser Wire Solutions znajdują zastosowanie w produkcji urządzeń medycznych, kabli danych, cewek o wysokich wartościach, kabli mikrokoaksjalnych i cewek MRI. Stosowanie technologii laserowej zapewnia precyzję, minimalizuje uszkodzenia i gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Zobacz wszystkie urządzenia producenta

Wybrane urządzenia producenta

 • Laser Wire Solutions Mercury-4
  Uniwersalne urządzenie do usuwania izolacji polimerowej z pojedynczych przewodów, kabli koncentrycznych i taśm o grubości od 52 AWG do 6 AWG z szeregiem sposobów prowadzenia obrabianego materiału.
 • Laser Wire Solutions Mercury-4E
  Rozszerzone możliwości popularnego modelu Mercury-4 o większą moc i przestrzeń roboczą, pozwalając na jednoczesną obróbkę większej liczby przewodów.
 • Laser Wire Solutions Mercury-5
  Laserowe urządzenie do przecinania i nacinania płaszczy zewnętrznych oraz izolacji pojedynczych przewodów o średnicy 6-20mm
 • Laser Wire Solutions Mercury-6
  Laserowe urządzenie przeznaczone do ściągania izolacji z kabli koaksjalnych wielowarstwowych o dużej średnicy (do 30 mm).
 • Laser Wire Solutions Odyssey-4
  Nadaje się do wielu małych przewodów emaliowanych o średnicy 30 AWG i mniejszych.
EMAIL: info@techspeed.pl
TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00