Elektronika i elektrotechnika

Ochrona elektroniki: spełnianie wymagań przyszłości

Przyszłość jest cyfrowa: urządzenia do noszenia na ciele, samochody w sieci i inteligentne domy są w pewnym stopniu już na stałe częścią naszego życia. Bez elementów elektronicznych, takich jak kontrolery, tranzystory, czujniki i procesory, ciągły trend w kierunku coraz większej cyfryzacji nie byłby możliwy. Te komponenty same podlegają podstawowemu procesowi transformacji: „Mniejsze, lżejsze, mocniejsze” to motto, które w tym samym czasie wymusza coraz krótsze cykle życia.

Im silniejszy i bardziej daleko sięgający cyfrowy wpływ na rzeczywisty świat, tym większe wyzwania w zakresie niezawodności elementów elektronicznych i systemów, na których są oparte. Awarie i usterki w tym obszarze mogą powodować ogromne szkody finansowe i / lub materialne, a w najgorszych przypadkach mogą nawet kosztować ludzkie życie. Aby temu zapobiec, konieczne jest skuteczne i trwałe zabezpieczenie odpowiednich elementów i elementów przed szkodliwym działaniem takich czynników jak wilgoć, kurz, ekstremalne temperatury i media powodujące korozję. Jest to możliwe dzięki precyzyjnemu klejeniu, uszczelnianiu i enkapsulacji z powtarzalną dokładnością oraz doborem odpowiednich materiałów.

Współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami w zakresie materiałów dozowanych, aby opracować idealne rozwiązanie dla obecnych i przyszłych trendów i wyzwań, przed którymi stoisz w produkcji elektroniki. Połączenie wysokiej jakości technologii procesów i systemów oraz innowacyjnych materiałów jest kluczem do sukcesu.

Przykłady praktycznych aplikacji:

– Sensory
– PCB
– Uszczelnione łączniki
– Kondensatory
– Transformatory

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00