Technika budowlana i sprzęt AGD

Doskonałe systemy optyczne i najwyższa niezawodność

W przypadku produktów konsumenckich producenci stają przed wyzwaniem polegającym na łączeniu złożonych funkcji urządzenia z trudnym wzornictwem i niezawodnymi właściwościami odporności na ciepło i wilgoć.

Nasze sprawdzone, modułowe systemy standardowe, które mogą wykonywać szeroki zakres różnych zadań klejenia, dozowania i zalewania, umożliwiają czyste przetwarzanie z powtarzalną dokładnością – zarówno w produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Dzięki szerokiej komunikacji z naszymi klientami, rozumiemy wymagania w ich branżach i możemy spełnić te wymagania, stosując dopasowane, ekonomiczne rozwiązania dla indywidualnych zadań klejenia, dozowania i zalewania.

Oprócz dokładnego uszczelniania obudów, skupiamy się również na obudowie elementów elektronicznych, jak również niezawodnym łączeniu części maszyn, takich jak elementy wykończeniowe lub płyty czołowe.

Przykłady praktycznych aplikacji:

Dodatkowo, oprócz dokładnego uszczelniania obudów, skupiamy się również na stosowaniu powłok konformalnych i hermetyzacji elementów elektronicznych, a także na niezawodnym łączeniu części maszyn, takich jak elementy wykończeniowe lub płyty czołowe.

– Listwy wykończeniowe/ płyty czołowe
– Drzwiczki piecyków
– Ochraniacze narożników
– Cewki do piecyków gazowych

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00