Bandażowanie, taśmowanie, izolowanie, oznaczanie

Bandażowanie (zwane także taśmowaniem) po długości, miejscowe izolowanie i oznaczanie oraz montaż komponentów na kablach i wiązkach elektrycznych z zastosowaniem taśm klejących.

Bandażowania (taśmowanie) wiązek na tablicach montażowych możliwe jest dzięki zastosowaniu ręcznych urządzeń, które mogą być dodatkowo mocowane na balanserze, który ułatwia pracę i manipulację tym urządzeniem.

Dla bandażowania kabli i wiązek po długości najprostsze rozwiązanie stanowi nasza maszyna TM 100 wyposażona w rolkowy system transportu wiązki. W przyszłości rodzina urządzeń TM poszerzy się o urządzenia z otwartą głowicą. Założeniem konstrukcyjnym urządzeń TM jest modułowa budowa, która pozwala na łatwą zmianę komponentów takich jak: napęd, prowadzenie wiązki po bandażowaniu, sterowanie, etc…

Do bandażowania – taśmowania wiązek i kabli proponujemy Państwu nasze trzy urządzenia z linii TM oraz BM do bandażowania, taśmowania miejscowego, która jest wykorzystywana także do miejscowe izolowania i oznaczania oraz montażu komponentów na kablach.

 

 

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00