Targi electronica 2014

20
listopad
2014

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na targi electronica, które co dwa lata gromadzą cały świat producentów komponentów elektronicznych oraz ich odbiorców. Targi te stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami rynkowymi i nowościami produktowymi.

W wydarzeniu tym brało udział kilku naszych dostawców, z którymi spotkaliśmy się podczas naszej wizyty w Monachium. Tym samym mogliśmy dokładnie omówić z nimi plany na nadchodzący dużymi już krokami rok 2015 oraz przyjrzeć się nowościami jakie planują wprowadzić do swojej oferty.

Co ciekawego można było zobaczyć?
– Böwe-Elektric GmbH zaprezentowało pełną gamę oferowanych urządzeń do obróbki ekranu kabli wielowarstwowych, a także prototyp urządzenia do rozcinania foliowej izolacji kabli.
– Optimel Schmelzguβtechnik GmbH jeszcze bardziej dopracował swojej wtryskarki niskociśnieniowe wprowadzając do nich pewne modyfikacje oraz zmieniając design.
– Scheugenpflug AG wystawił najnowszy system przygotowania i podawania materiału A310 TP 05l / 01l oraz komorę do produkcji i dozowania w warunkach ciśnienia atmosferycznego DesktopCell.
– SM Contact po raz kolejny zapieczętował swoją pozycję na rynku zagniatania w technologii Splice prezentując perfekcyjnie zagniecione komponenty oraz etapy i sposoby definicji połączeń.
– WDT ToolTech AG natomiast zaprezentowało prototyp nowego modelu prasy hydraulicznej UP66 do zagniatania kontaktów luzem oraz innych aplikacji wymagających dużego nacisku.

Oddajemy w Wasze ręce kilka zdjęć z tego wydarzenia.
Kolejna edycja targów electronica odbędzie się w 2016 roku – już zapraszamy 🙂

P.S. Wszystkim Wam życzymy takiego optymistycznego spojrzenia na świat jakie ma firma Optimel i ich Optimelist’a!


TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00