Targi Productronica 2017

25
październik
2017

Jak co dwa lata Monachium stanie się wkrótce stolicą świata produkcyjnego. Spotkają się tam czołowi dostawcy maszyn i urządzeń dla potrzeb związanych z produkcją wiązek kablowych i obróbką przewodów, jak również komponentów na potrzeby elektroniki i wszystkich branż, które wykorzystują podzespoły elektryczne i elektroniczne.

W dniach 14 – 17 listopada 2017 odbędzie się kolejna edycja targów Productronica. Będzie to spotkanie nowych technologii i trendów w przemyśle.

Jak zawsze nasi partnerzy, a zarazem dostawcy, będą tam obecni i pokażą to nad czym pracowali przez ostatnie 2 lata, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

Jakie nowości zostaną pokazane?

– zautomatyzowane systemy do obróbki przewodów wysokonapięciowych oraz nowa linia maszyn do cięcia i odizolowywania kabli firmy Metzner

– najwyższej klasy i najmocniejsze maszyny do obróbki kabli o dużych przekrojach w nowej odsłonie oraz szeroki zakres maszyn peryferyjnych produkcji Ramatech

– precyzyjne systemy dla zgrzewania oporowego gwarantujące najwyższą jakość połączenia przy szerokim zakresie aplikacji firmy Strunk

– innowacyjne, jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania dla obróbki kabli wielożyłowych produkcji Exmore

– niezawodne i wysoce precyzyjne systemy dozowania mas jedno- i dwuskładnikowych firmy Scheugenfplug

– rozwiązania dla aplikacji związanych z dozowaniem jednoskładnikowych pianek poliuretanowych w technologii uszczelniania od CeraCon.

To tylko kilka przykładów rozwiązań jakie będziemy Państwu prezentować w Monachium. Będzie ich znacznie więcej i jesteśmy pewni, że znajdziecie dla siebie wiele nowości i ciekawostek, które będą w stanie zoptymalizować Waszą produkcje i zwiększyć jej wydajność.

Targi Productronica 2017 loga productronica 2017

W imieniu wszystkich naszych dostawców pragniemy serdecznie zaprosić na targi Productronica. Dysponujemy darmowymi wejściówkami, które z przyjemnością Państwu udostępnimy. Będziemy dostępni na miejscu w Monachium dla Państwa przez cały okres targów. Zachęcamy do przesyłania nam informacji o planowanym terminie wizyty oraz listy firm, z którymi chcą się Państwo spotkać, abyśmy mogli właściwie rozplanować nasz czas oraz zagwarantować dostępność przedstawicieli naszych dostawców, którzy dysponują szeroką wiedzą w zakresie proponowanych rozwiązań.

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00