Nowość – urządzenie do bandażowania TechSpeed RED TM 100

18
Luty
2019

Z nieukrywaną przyjemnością chcemy Was zapoznać z najnowszym „dzieckiem” naszego działu B+R.

Przedstawiamy RED TM 100, maszynę do bandażowania kabli i wiązek kablowych. Jest to pierwsze urządzenie z serii maszyn do bandażowania RED TM zaprojektowane i wyprodukowane przez Techspeed.
.

Jak na TechSpeed przystało, jest to urządzenie nowoczesne, którego dominującą cechą jest łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo. Cechuje się zastosowaniem najbardziej optymalnych rozwiązań gwarantujących precyzyjne rezultaty produkcji.

W konstrukcji urządzenia wykorzystano doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. RED TM 100 został opracowany jako urządzenie nieprogramowalne, jednakże jego interfejs pozwala na stosowanie wielu udogodnień dla operatora i daje możliwość kilku poziomowej kontroli.

Urządzenie cechuje się możliwością używania każdej dostępnej maszynowej taśmy o szerokości od 9 do 19 mm. Prędkość obrotowa głowicy to maksymalnie 1200 obr/min , jednakże istnieje możliwość programowego obniżenia tej prędkości.

W celu poznania dokładniejszych danych zapraszamy na stronę produktu.

Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem naszej najnowszej maszyny i przetestowanie jej na Waszych wiązkach zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub do kontaktu z nami. Z przyjemnością przyjedziemy i wykonamy prezentację u Państwa w zakładzie.Proszę podać wynik działania:


TELEFON: +48 32 363 66 00
Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.
Biuro i Magazyn
Stawowa 4
41-214 Sosnowiec
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00