Nowość – urządzenie do bandażowania Techspeed TM 100

18
luty
2019

Z nieukrywaną przyjemnością chcemy Was zapoznać z najnowszym „dzieckiem” naszego działu B+R.

Przedstawiamy RED TM 100, maszynę do bandażowania kabli i wiązek kablowych. Jest to pierwsze urządzenie z serii maszyn do bandażowania RED TM zaprojektowane i wyprodukowane przez Techspeed.
.

Nowość - urządzenie do bandażowania Techspeed TM 100 RED TM 100 ico

Jak na TechSpeed przystało, jest to urządzenie nowoczesne, którego dominującą cechą jest łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo. Cechuje się zastosowaniem najbardziej optymalnych rozwiązań gwarantujących precyzyjne rezultaty produkcji.

W konstrukcji urządzenia wykorzystano doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. RED TM 100 został opracowany jako urządzenie nieprogramowalne, jednakże jego interfejs pozwala na stosowanie wielu udogodnień dla operatora i daje możliwość kilku poziomowej kontroli.

Urządzenie cechuje się możliwością używania każdej dostępnej maszynowej taśmy o szerokości od 9 do 19 mm. Prędkość obrotowa głowicy to maksymalnie 1200 obr/min , jednakże istnieje możliwość programowego obniżenia tej prędkości.

W celu poznania dokładniejszych danych zapraszamy na stronę produktu.

Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem naszej najnowszej maszyny i przetestowanie jej na Waszych wiązkach zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub do kontaktu z nami. Z przyjemnością przyjedziemy i wykonamy prezentację u Państwa w zakładzie.



  Proszę podać wynik działania:

  TELEFON: +48 32 363 66 00
  Biuro i Magazyn
  Szopienicka 64
  40-431 Katowice
  Poland
  Siedziba Firmy
  Wróblewskiego 22
  40-214 Katowice
  Poland
  +48 32 363 66 00