ARC Powrót

Założona w 1988 roku jako jednostka badawcza sportów motorowych, ARC wyspecjalizowała się w mechanice wiązania w 1989 roku i dołączyła do wybranej grupy producentów maszyn do wiązania.

Pasjonując się mechaniką, projektują, produkują i sprzedają standardowe lub niestandardowe maszyny we Francji i w ponad 40 krajach, aby sprostać bardzo zróżnicowanym wymaganiom. Niezawodność maszyn ARC jest widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie na co dzień pracuje ponad 10 000 maszyn firmy ARC. Produkty te charakteryzują się łatwością i bezpieczeństwem obsługi oraz niezrównaną niezawodnością.

Zobacz wszystkie urządzenia producenta

Wybrane urządzenia producenta

  • ARC Eco
    Wiązarka ECO wyposażone jest w opatentowaną technologię wiązania ARC. Może być instalowana jako pojedyncze narzędzie lub zintegrowany z linią pakującą.
  • ARC LSA
    LSA to szybka, kompaktowa wiązarka sznurkowa firmy ARC. Wyposażona w przedłużony stół roboczy do podawania wszystkich rodzajów produktów i zapewnienia komfortu operatorom.
  • ARC LSI
    Wiązarka sznurkowa ARC LSI to szybka, kompaktowa i bezpieczna maszyna. Wyposażona w duży stół roboczy do podawania wszystkich rodzajów produktów.

EMAIL: info@techspeed.pl
TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00