ARC Powrót

ARC logoZałożona w 1988 roku jako jednostka badawcza sportów motorowych, ARC wyspecjalizowała się w mechanice wiązania w 1989 roku i dołączyła do wybranej grupy producentów maszyn do wiązania.

Pasjonując się mechaniką, projektują, produkują i sprzedają standardowe lub niestandardowe maszyny we Francji i w ponad 40 krajach, aby sprostać bardzo zróżnicowanym wymaganiom. Niezawodność maszyn ARC jest widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie, na co dzień, w różnych miejscach na świecie pracuje ponad 10 000 maszyn firmy ARC. Produkty te charakteryzują się łatwością i bezpieczeństwem obsługi oraz niezrównaną niezawodnością.

Zobacz wszystkie urządzenia producenta

Wybrane urządzenia producenta

  • ARC Eco
    Wiązarka ECO wyposażone jest w opatentowaną technologię wiązania ARC. Może być instalowana jako pojedyncze narzędzie lub zintegrowany z linią pakującą.
  • ARC LSA
    LSA to szybka, kompaktowa wiązarka sznurkowa firmy ARC. Wyposażona w przedłużony stół roboczy do podawania wszystkich rodzajów produktów i zapewnienia komfortu operatorom.
  • ARC LSI
    Wiązarka sznurkowa ARC LSI to szybka, kompaktowa i bezpieczna maszyna. Wyposażona w duży stół roboczy do podawania wszystkich rodzajów produktów.
EMAIL: info@techspeed.pl
TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00