System IR

Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań do obkurczania za pomocą energii promieniowania podczerwonego, pozwoliło nam na stworzenie nowego modularnego systemu do obkurczania.

Mowa tu o Systemie IR.
Stworzyliśmy uniwersalny i kompletny system, który jest wydajniejszy i łatwiejszy w użyciu od obkurczania gorącym powietrzem. Dodatkowo gwarantuje on stałe, wysokiej jakości rezultaty, dzięki elektronicznemu sterowaniu czasem i mocą procesu.

Nasz system składa się z:
kontrolera urządzeń IR,
jednopromiennikowego stołowego urządzenia IR o mocy 300W,
dwóch czteropromiennikowych głowic IR, występujących w dwóch wariantach długości 60 i 120 mm oraz mocy 1200 i 1400 W odpowiednio.

Serce systemu – kontroler IR – jest łatwy w obsłudze i dostarcza operatorowi wszelkich niezbędnych informacji o przebiegu procesu oraz pozwala na kontrolę urządzenia za pomocą ekranu dotykowego. Proces obkurczania realizowany przez jedno z naszych urządzeń IR może być sterowany bezstopniowo. Sterownik posiada szerokie możliwości dostosowywania do różnych trybów pracy. Wyzwolenie może odbywać się poprzez ekran dotykowy, wyzwalacz nożny lub zewnętrzne urządzenie wyzwalające.

Dla tego sterownika przygotowaliśmy trzy urządzenia IR, które w zupełności wystarczają do szerokiego zakresu materiałów i zapewniają optymalne wykorzystanie mocy cieplnej w zależności od produktu końcowego.

Poszczególne komponenty Systemu IR:

 

TELEFON: +48 32 363 66 00
Biuro i Magazyn
Szopienicka 64
40-431 Katowice
Poland
Siedziba Firmy
Wróblewskiego 22
40-214 Katowice
Poland
+48 32 363 66 00